در حال بارگذاری

تبلیغات کلیکی گوگل

تبلیغات کلیکی گوگل

افزایش فروش شما از طریق تبلیغات کلیکی گوگل

یکی از راههای جذب بازدید کننده بیشتر برای سایت، تبلیغات کلیکی گوگل یا Adwords است. با استفاده از سیستم تبلیغات کلیکی گوگل این امکان برای شما فراهم می شود که به راحتی با پرداخت هزینه در صدر نتایج جستجو ها قرار بگیرید. در واقع این سیستم اجازه می دهد تا شما لینک های تبلیغاتی خود را در صفحه اول موتور جستجوی گوگل، برای کسانی که کلمه کلیدی مورد نظر شما را جستجو کرده اند، به نمایش در آورید و به ازای هر بار کلیک بر روی تبلیغ شما هزینه ایی را بابت آن پرداخت کنید.

تبلیغات کلیکی گوگل یکی از بهترین و ساده ترین راه ها برای افزایش میزان فروش و سود یک شرکت با هزینه های کمتر و معقول تر می باشد. تبلیغات کلیکی گوگل زمانی موفق خواهد بود که با رعایت موارد اصولی صورت گیرد. از این رو دیناوب یکی از معتبرترین شرکت های طراحی سایت در قزوین با در نظر گرفتن تمامی قواعد و اصول لازم، خدمات تبلیغات کلیکی گوگل را به شما ازائه می دهد.

تبلیغات کلیکی گوگل در دیناوب

برای دریافت خدمات تبلیغات کلیکی گوگل توسط دیناوب ابتدا می توانید از مشاورین ما در بخش فروش، مشاوره های لازم را دریافت کرده و سپس بعد از مشخص شدن کلمات کلیدی مورد نظر شما برای تبلیغ، همکاران ما پلن های مناسبی را برای شما آماده کرده و در اختیار شما قرار خواهند داد.
هزینه هر پلن براساس تعداد کلمات کلیدی انتخابی شما، جایگاه کلمات در صفحه نتایج جستجوی گوگل و تعداد کلیک ها بر روی کلمات کلیدی شما متغیر خواهد بود.

تبلیغات کلیکی گوگل در قزوین

با استفاده از تبلیغات کلیکی گوگل

هزینه تبلیغات خود را کاهش دهید

از رقبای کاری خود پیشی بگیرید

نتایج تبلیغات خود را آنالیز کنید

مشتریان واقعی را جذب کنید

دینا وب چیست؟

ادغام دو شرکت نرم‌افزاری در راستای خلق بزرگترین کارخانه تولید سایت و خدمات مرتبط برای استان قزوین

دینا وب یک شرکت نرم افزاری است که مبنا و اصول کاری خود را حرکت موازی با تکنولوژی‌های روز دنیا در زمینه طراحی و ساخت نرم افزار می داند.شرکت مهندسی دینا وب هم اکنون در حال همکاری با شرکت‌ها و استارتاپ‌های معتبر اروپایی می‌باشد و تلاش می‌نماید تا تجربیات خود در زمینه‌های طراحی و تولید نرم افزار را در اجرای پروژه های‌داخلی به کار گیرد.

در دینا وب هیچ گاه شما را تنها نخواهیم گذاشت و این عهد ما به شماست . از مشاوره رایگان ما جهت آشنایی با فضای وب و این دنیای مجازی جذاب استفاده نمایید تا با پتانسیل ها ، چالش ها و موقعیت های خالص و دست نخورده آن بیشتر آشنا شوید . شاید شما یکی از بزرگان وب یا صاحب یکی از موفق ترین تجارت های تحت وب آینده باشید . این فرصت را از دست ندهید و از این بازار بکر و نوظهور قرن 21 حد اکثر بهره را ببرید .

 

تاریخچه شرکت

شرکت دینا وب نگار در تاریخ ۱۳۹۰/۰۵/۳۰ پس از ثبت در سازمان ثبت شرکت ها فعالیت رسمی خود را آغاز نمود شایان ذکر است که این شرکت از سال ۱۳۸۵ با نام آلبالو افزار در زمینه ارایه خدمات نرم افزار ، سخت افزار و شبکه در شهرهای تهران ، قزوین و کرمان مشغول به فعالیت بوده که پس از گسترش فعالیت و تولید نرم افزار های اختصاصی شرکت با تاسیس شرکت دینا وب نگار اقدام به جدا سازی واحد نرم افزار و شبکه خود از واحد سخت افزار نمود . مکان اصلی شرکت دینا وب در شهر قزوین بوده و در حال حاضر در زمینه تولید نرم افزار های مورد نیاز شرکت ارتباطات سیار ایران ، طراحی وب سایت و نرم افزار های تحت وب ، ارایه سرویس های اینترنت پر سرعت ، شبکه ، امنیت شبکه ، SEO ، تولید محتوا و راه اندازی شرکت های استارت‌آپی فعال می باشد .