در حال بارگذاری

تبلیغات کلیکی گوگل

تبلیغات کلیکی گوگل

افزایش فروش شما از طریق تبلیغات کلیکی گوگل

یکی از راههای جذب بازدید کننده بیشتر برای سایت، تبلیغات کلیکی گوگل یا Adwords است. با استفاده از سیستم تبلیغات کلیکی گوگل این امکان برای شما فراهم می شود که به راحتی با پرداخت هزینه در صدر نتایج جستجو ها قرار بگیرید. در واقع این سیستم اجازه می دهد تا شما لینک های تبلیغاتی خود را در صفحه اول موتور جستجوی گوگل، برای کسانی که کلمه کلیدی مورد نظر شما را جستجو کرده اند، به نمایش در آورید و به ازای هر بار کلیک بر روی تبلیغ شما هزینه ایی را بابت آن پرداخت کنید.

تبلیغات کلیکی گوگل یکی از بهترین و ساده ترین راه ها برای افزایش میزان فروش و سود یک شرکت با هزینه های کمتر و معقول تر می باشد. تبلیغات کلیکی گوگل زمانی موفق خواهد بود که با رعایت موارد اصولی صورت گیرد. از این رو دیناوب یکی از معتبرترین شرکت های طراحی سایت در قزوین با در نظر گرفتن تمامی قواعد و اصول لازم، خدمات تبلیغات کلیکی گوگل را به شما ازائه می دهد.

تبلیغات کلیکی گوگل در دیناوب

برای دریافت خدمات تبلیغات کلیکی گوگل توسط دیناوب ابتدا می توانید از مشاورین ما در بخش فروش، مشاوره های لازم را دریافت کرده و سپس بعد از مشخص شدن کلمات کلیدی مورد نظر شما برای تبلیغ، همکاران ما پلن های مناسبی را برای شما آماده کرده و در اختیار شما قرار خواهند داد.
هزینه هر پلن براساس تعداد کلمات کلیدی انتخابی شما، جایگاه کلمات در صفحه نتایج جستجوی گوگل و تعداد کلیک ها بر روی کلمات کلیدی شما متغیر خواهد بود.

تبلیغات کلیکی گوگل در قزوین

با استفاده از تبلیغات کلیکی گوگل

هزینه تبلیغات خود را کاهش دهید

از رقبای کاری خود پیشی بگیرید

نتایج تبلیغات خود را آنالیز کنید

مشتریان واقعی را جذب کنید