در حال بارگذاری

قیمت طراحی سایت در قزوین

قیمت طراحی سایت در قزوین

قیمت طراحی سایت در قزوین

تعرفه و قیمت طراحی سایت در قزوین نرخ معینی ندارد زیرا طراحی سایت یک کار پروژه ای محسوب می شود و بر اساس خواسته و نیازهای کارفرما صورت می پذیرد به همین دلیل به طور کلی نمی توان تعرفه ثابتی برای آن در نظر گرفت.

هر شرکت طراحی سایت در قزوین براساس عوامل مختلفی قیمت طراحی سایت های خود را تعیین می کند. اما باید بدانید که قیمت بالا برای این کار همیشه به معنای کیفیت بالا نیست اما همانطور که واضح است قیمت طراحی سایت حرفه ای ارزان نخواهد بود.

قبل از تعیین قیمت طراحی سایت باید نوع وبسایت و اینکه چه انتظاراتی از سایت خود دارید مشخص شود. در چنین حالتی مشخص می شود که شما به یک سایت شخصی، سایت خبری، سایت شرکتی، سایت فروشگاهی و یا … نیاز دارید. سپس با تعیین قابلیت هایی که می خواهید بازه قیمت طراحی سایت مشخص خواهد شد. هرچه میزان قابلیت های اضافه شده بیشتر باشد هزینه طراحی نیز بیشتر می شود. یک وب سایت ارزان صفحات و ویژگی های کمتری دارد، در حالی که یک وبسایت گران صفحات بیشتری داشته و استانداردها و ویژگی های طراحی وب بهتری دارد.

قیمت طراحی سایت در قزوین

قیمت طراحی انواع سایت ها

تعداد دسته بندی سایت ها زیاد است اما به طور کلی می توان آنها را به سه دسته تقسیم کرد: سایت های شخصی، سایت های شرکتی و سایت های فروشگاهی

سایت های شخصی

سایت های شخصی برای معرفی فردی مشخص ایجاد می‌ شوند. این سایت ها به چند منظور طراحی می شوند. مثلاً بسیاری از افراد از آن برای انتشار مقالات و نظریات خود در زمینه شغلی شان استفاده می کنند و از طریق آن کسب و کار می کنند و یا افراد سرشناس که می خواهند پایگاهی خبری برای طرافداران خود ایجاد کنند، برخی دیگر برای ایجاد یک رزومه دیجیتال و … در نهایت طراحی یک وب سایت شخصی می تواند کمک به سزایی در پیشرفت کسب و کار داشته باشد. سایت های شخصی معمولاً ساده بوده و به ویژگی ها و قابلیت های خاصی نیاز ندارند از این رو هزینه طراحی سایت شخصی نسبت به دیگر سایت ها ارزانتر است.

سایت های شرکتی

سایت های شرکتی طیف گسترده ای از مشاغل را شامل می شوند. سایت‌ های شرکتی معمولاً برای ارائه نمونه محصولات و خدمات استفاده می‌ شوند. در این سایت‌ های هدف فروش محصولات و خدمات نیست و صرفاً به معرفی آنها پرداخته می‌ شود. به همین جهت اتصال به درگاه بانکی جزو امکانات سایت‌ های شرکتی نمی‌ باشد. در سایت‌ های شرکتی معرفی خدمات و محصولات و نمونه کارها و گالری دیده می‌ شود. یکی از قسمت‌ های مهم سایت‌ های شرکتی بخش “درباره ما” بوده که رزومه شرکت در آن قرار می‌ گیرد. شرکت‌ ها می‌ توانند براساس نیازهای خود امکانات و قابلیت هایی را به سایت اضافه کنند. با توجه به قابلیت های انتخابی هزینه طراحی سایت شرکتی می تواند افزایش یابد.

سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی از سایت شرکتی متفاوت است. سایت های فروشگاهی پیچیدگی زیادی در طراحی دارند و از این رو زمان زیادی برای طراحی آنها لازم است. سایت‌ های فروشگاهی تقریباً کاملترین نوع سایت می‌ باشند که به غیر از امکانات استاندارد مانند گالری محصولات و خدمات، درباره ما، تماس با ما و اخبار، امکان اتصال به درگاه بانکی را داشته و می‌ توان به فروش محصولات و خدمات پرداخت. همچنین مشتریان بر حسب نیازهای خود می‌ توانند از خدمات خاصی مثل باشگاه مشتریان، قیمت خط خورده و تخفیف و غیره استفاده کنند. به همین جهت هزینه طراحی سایت فروشگاهی به مراتب از دیگر سایت بیشتر خواهد بود.

قیمت طراحی سایت در قزوین

عوامل مؤثر بر قیمت طراحی سایت در قزوین

قیمت طراحی سایت در قزوین به عواملی چون تجربه طراح رابط کاربری،‌ بررسی تجربه کاربری، رعایت استانداردهای کدنویسی و بهینه بودن سایت و … بستگی دارد. در واقع نهایتاً نیازها و ترجیحات شماست که هزینه طراحی سایت را تعیین می کند. قیمت گذاری طراحی وب بر مبنای اجزای تشکیل دهنده سایت است. دامنه، هاست، اشتراک پلتفرم و تم ضروری هستند، در حالی که SEO ،Multimedia و یکپارچه سازی پایگاه داده غیر ضروری و قابل اضافه شدن هستند.
عواملی که باعث افزایش قیمت طراحی سایت می شوند عبارتند از :

اندازه سایت

اندازه وب سایت شما نقش مهمی در قیمت گذاری طراحی سایت دارد. اگر قصد دارید یک سایت بزرگ ایجاد کنید، باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. زیرا این به زمان و کار بیشتری برای توسعه، ساخت و راه اندازی سایت با قابلیت های پیشرفته نیاز دارد مانند فروشگاه های تجارت الکترونیکی. در اغلب موارد، شرکت های طراحی سایت اندازه وب سایت شما را براساس تعداد صفحات تعیین می کنند.

استایل سایت

سبک وب سایت ها بسیار متفاوت است، به همین دلیل است که سبک سایت مورد نظر شما قیمت گذاری وب سایت شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

به عنوان مثال، اگر شما یک شرکت لوکس هستید، احتمالا می خواهید یک وب سایت با کیفیت بالا ایجاد کنید که نه تنها برند شما بلکه همچنین کیفیت محصول یا خدمات شما را منتقل کند. در بیشتر موارد، به دلیل مقدار طراحی و کار مورد نیاز، هزینه طرحی سایت بیشتر می شود.

مهم نیست که شما به دنبال چه نوع سبکی هستید، از ساده تا پیشرفته، مهم است که شرکت یک وبسایت را ایجاد کند که برند شما را به تصویر بکشد، همچنین یک تجربه بصری و یکپارچه برای خریداران ارائه دهد.

سئو سایت

با استفاده از سئو سایت، وب سایت شما در صفحه اول نتایج جستجو برای کلید واژه تعیین شده رتبه بندی می شود. به عنوان مثال، اگر سایت شما در اولین صفحه نتایج جستجو برای کلمه کلیدی، “طراحی سایت در قزوین” ظاهر شود، در فروش شرکت تأثیر بسزایی می گذارد.

طراحی وب سایت همراه با ارائه خدمات سئو می تواند هزینه های طراحی وب را افزایش دهد. قیمت این سرویس به طور کلی براساس تعداد کلمات کلیدی مورد نظر شما مشخص می شود. به عنوان مثال، بهینه سازی و رتبه بندی ۱۵۰ کلمه کلیدی از ۳۰ کلمه کلیدی بیشتر هزینه دارد.

اگر می خواهید به بهترین نحو در طراحی وب سایت خود سرمایه گذاری کنید، افزودن خدمات SEO انتخاب هوشمندانه ای خواهد بود. قرارگیری در اولین صفحه نتایج جستجو، درآمد شما را افزایش خواهد داد. چرا؟ زیرا شما برای کلمات کلیدی مرتبط به مخاطبان هدف و کسب و کار خود رتبه می گیرید. علاوه بر این، ۷۵ درصد کاربران در صفحه اول نتایج جستجو قرار دارند. آنها روی صفحه دو، سه یا چهار صفحه نتایج جستجو کلیک نمی کنند، در واقع کسب و کار شما باید در صفحه اول ظاهر شود تا موفق شود.

طراحی ریسپانسیو

با توجه به اینکه بیش از ۵۰ درصد از ترافیک اینترنت در جهان از تلفن های همراه ناشی می شود، ضروری است که وبسایت شما دارای یک طراحی مناسب برای موبایل یا دارای طراحی ریسپانسیو باشد. اگر نه، شرکت شما خطر از دست دادن اعتبار و مشتریان ارزشمند را دارد.

چرا؟ یک سایت ریسپانسیو، نظر بیش از ۶۰ درصد از کاربران را بهبود می بخشد. این نیز باعث می شود تقریباً ۷۰ درصد کاربران با احتمال بیشتری به مشتری شما تبدیل شوند. اینها کاربرانی هستند که شما نمیخواهید آنها را به رقیب خود بدهید بنابراین باید برای یک طراحی ریسپانسیو سرمایه گذاری کنید.

اگر بخواهید یک وب سایت مناسب برای نسخه موبایل ایجاد کنید که جدا از نسخه دسکتاپ شما باشد، هزینه بالایی دربر خواهد داشت. یک جایگزین مقرون به صرفه برای این گزینه وجود دارد که همان طراحی ریسپانسیو است. با طراحی ریسپانسیو یا پویا، شما وب سایت خود را به گونه ای توسعه می دهید که موجب سازگاری سایت با هر دستگاهی می شود و باعث می شود سایت شما به صورت یکپارچه بر روی تلفن، تبلت و دسکتاپ قابل مشاهده باشد.

CMS اختصاصی

یکپارچه سازی یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی (CMS)، مانند وردپرس، به وب سایت شما می تواند هزینه طراحی سایت را افزایش دهد. این هزینه بسته به اندازه شرکت و نیازهای خاص شما متغیر است.

طراحی گرافیک اختصاصی

در صورتی که نظر کارفرما بر این باشد که سایت بر پایه قالب های از پیش طراحی شده طراحی نگردد، قالب به صورت اختصاصی پیاده سازی می شود. کارفرما نیازهای گرافیکی خود را اعلام می نماید و طراح بر اساس نیازهای اعلام شده قالب را پیاده سازی کرده و کارفرما می تواند پس از طراحی قالب آن را ویرایش نماید تا قالب مورد نظر مطابق با سلیقه اش باشد.

قابلیت تجارت الکترونیک

برای فروشگاه های تجارت الکترونیکی، لازم است که یک سایتی را راه اندازی کنند که بتواند سفارشات را با دقت پذیرفته و پردازش کند. قیمت های عملکرد تجارت الکترونیکی نیز متغیر هستند. مانند CMS، هزینه این سرویس بستگی به اندازه و نیازهای شرکت شما دارد.

یکپارچه سازی پایگاه داده

فروشگاه های تجارت الکترونیک همچنین باید خدمات یکپارچه سازی پایگاه داده را به پروژه طراحی وب خود اضافه کنند. این سرویس دسترسی سایت شما به پایگاه داده را برای دستیابی به اطلاعات محصولات، اطلاعات حمل و نقل و غیره فراهم می کند.

اضافه نمودن زبان جدید به سایت

در صورت افزوده شدن هر زبان دیگری به سایت، مبلغی به هزینه کل افزوده خواهد شد.

قیمت طراحی سایت حرفه ای در قزوین

قیمت طراحی سایت در قزوین توسط دینا وب

دینا وب یکی از برجسته ترین شرکت های طراحی سایت در قزوین می باشد که انواع خدمات طراحی سایت شخصی، شرکتی و فروشگاهی را ارائه می نماید. هزینه طراحی سایت شخصی در این شرکت از ۸۰۰ هزار تومان و هزینه طراحی سایت شرکتی از ۱.۵ تا ۲.۵ میلیون تومان و هزینه طراحی سایت فروشگاهی از ۳ میلیون تومان آغاز می شود. این هزینه ها می تواند با توجه به میزان قابلیت های درخواستی شما افزایش یابد. طراحی سایت با استفاده از قالب ها و CMS های آماده به مراتب ارزان تر از طراحی سایت با CMS اختصاصی است. اگر چه دینا وب برای طراحی سایت با قالب آماده تنها از قالب های لایسنس دار و بهینه شده استفاده می کند.

, , , , , , , , ,
اشتراک گذاری:

دیدگاه ها

۴ دیدگاه ها

گذاشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی ها

آخرین مطالب