در حال بارگذاری

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی در قزوین

طراحی فروشگاه اینترنتی در قزوین :

طراحی سایت فروشگاهی یکی از بهترین روش های کسب درآمد در محیط اینترنت است. بسیاری از کسب و کارهای واقع در استان قزوین برای ارائه محصولات خود نیاز به یک دفتر و یا مغازه بزرگ دارند که برایشان هزینه بر است، از این رو با طراحی فروشگاه اینترنتی در قزوین دیگر نیازی به مکان فیزیکی برای فروش محصولات نخواهد بود و همچنین صاحبین مشاغل می توانند از هر جایی به مشتریان خود خدمات ارائه دهند.

از طرف دیگر مردم اولین جایی که به دنبال خرید محصول می گردند، بر روی اینترنت است و عدم حضور شما در این بستر در صورت حضور سایر رقبا در این عرصه، به معنای از دست دادن مشتریان خواهد بود. به همین جهت طراحی فروشگاه اینترنتی برای صاحبین مشاغل و فروشندگان در استان قزوین، از حیاتی ترین مسائل در بازار امروز شده است تا بتوانند سهم بازار را در زمینه کسب و کار خود بگیرند.

مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی در قزوین

  • می توان هزینه های فروش و تبلیغات را کاهش داد
  • فروش محصولات و خدمات را می توان فراتر از منطقه و کشور انجام داد
  • افزایش تعداد بازدید از فروشگاه بدون نیاز به صرف هزینه های بالای تبلیغات
  • می توان واسطه ها و دلالان را حذف و با مصرف کننده ها به طور مستقیم ارتباط داشت
  • دستیابی و جلب مشتریان بالقوه بیشتر
  • بروز رسانی محصولات فروشگاه اینترنتی در هر زمان
  • فعالیت و دسترسی ۲۴ ساعته به محصولات و خدمات
  • امکان دریافت پیشنهادات و افزایش سرعت پاسخ دهی به مشتریان

طراحی فروشگاه اینترنتی توسط دیناوب :

دیناوب یکی از با سابقه ترین شرکت ها در زمینه طراحی سایت در قزوین است. این شرکت کلیه خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی Marketplace ، C2C ، B2B ، B2C و Multi Store را برای همشهریان در استان قزوین ارائه می دهد. طراحی سایت فروشگاهی با رعایت کلیه استاندارهای طراحی سایت ریسپاسنیو و اجرای صحیح و بدون نقص سایت در انواع گوشی های موبایل خواهد بود.

دینا وب با دربرداشتن تیم برنامه نویسی با توان فنی بالا، شما را در جهت توسعه کسب و کار و افزایش فروش یاری می کند. همچنین پس از طراحی سایت خدمان پشتیبانی را به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می دهد. هدف دیناوب از طراحی فروشگاه اینترنتی موفقیت صاحبان مشاغل در دنیای تجارت الکترونیک و جذب بیشترین مخاطب و فروش هرچه بیشتر فروشگاه شما در بستر اینترنت می باشد.

ویژگی های طراحی فروشگاه اینترنتی دیناوب

نمایش گالری تصاویر محصول
اتصال به سیستم بانکی کشور
دارای پنل مدیریت پیشرفته
طراحی سایت به صورت واکنشگرا
قابلیت دسته بندی محصولات
طراحی سایت با سرعت لود بالا
طراحی سایت با امنیت بالا
قابلیت ثبت نام و مدیریت مشتریان
تعریف روش های مختلف برای ارسال
اخذ نظر مشتری و امتيازدهی به کالا
امکان فروش محصولات مجازی
ایجاد آپشن های مختلف برای هر محصول
تعریف دوره های تخفیف برای هر محصول
امکان نمایش کالاها به شیوه های مختلف

مراحل طراحی فروشگاه اینترنتی در قزوین :

۱. ابتدا نوع محصولات و مشتریان هدف کسب و کار شما در بازار آنالیز می شوند.

۲. با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات فروشگاه اینترنتی طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آن‌ها را مشخص می‌کند.

۳. پس از تأیید طرح اولیه، طراحان ما وب سایت شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح شما را مشخص می‌کنند. طراحی گرافیک سایت شامل صفحه اصلی و کلیه صفحات داخلی بصورت کاملاً اختصاصی  است.

۴. پس از آن پیاده سازی کدها آغاز می شود و برنامه‌ نویس‌ های ما طرح گرافیکی مورد تائید شما را تبدیل به یک وب سایت فروشگاهی واقعی می‌کنند.

۵. پیاده سازی استانداردهای اینماد، اتصال به درگاه بانک شبکه شتاب و ارتباط با پنل SMS و ایمیل

۶. ارایه پنل مدیریت کاملاً داینامیک و آموزش به اپراتورهای فروشگاه جهت مدیریت کلیه بخش های سایت اعم از محصولات، قیمت ها، موجودی ها، تخفیفات، سفارشات و …