در حال بارگذاری

سئو و بهینه سازی سایت

سایت شما را در صفحه اول گوگل قرار خواهیم داد

شما برای اینکه بتوانید به ازای کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان، در نتایج اول صفحه نخست جستجوی گوگل قرار بگیرید به سئو یا بهینه سازی موتور جستجو نیاز دارید. بیشتر مردم هنگام جستجو در گوگل، فقط به صفحه اول نتایج جستجو نگاه می کنند و اگر شما سایتی داشته باشید که عمل بهینه سازی آن را انجام نداده باشید به نتبجه ی مطلوبی از بازدید دست نخواهید یافت.

گوگل برای ارائه نتایج جستجو و رتبه بندی سایت ها بيش از ۲۰۰ فاکتور مهم رتبه بندی را بررسی می کند. الگوریتم های گوگل جنجالی ترین مواردی هستند که معمولا هر چند مدت یکبار بروز رسانی و تاثیر زیادی در نتایج جستجو و رتبه ها می گذارند. سئو سایت یعنی رعایت استاندارد های کیفی یک سایت جهت بهبود رتبه در موتورهای جستجو.

دیناوب یکی از تخصصی ترین شرکت ها در زمینه طراحی سایت و سئو سایت در استان قزوین می باشد. تیم دیناوب سایت شما را بررسی کرده و در جهت شناسایی آن توسط موتورهای جستجوی گوگل و قرارگیری آن در لینک‌ های اول گوگل، بهترین راهنمایی‌ها، مشاوره‌ها و خدمات را ارائه می‌نماید.

سئو سایت

مراحل سئو سایت در دیناوب

سئو قالب سایت

ابتدا سایت شما بهینه و مطابق استانداردهای گوگل ایجاد می شود، مانند: سبک کردن قالب، طراحی نسخه ریسپانسیو و محدود کردن فایل ها

تحلیل رقابتی سئو

رقبای شما را در گوگل بررسی کرده تا از استراتـژی رقیبان کسب و کار شما آگاه شویم تا بتوانیم سئو سایت شما را بهتر ارتقاء دهیم.

هدف گذاری سئو

کیوردهای هدف انتخاب شده و با توجه به بودجه و زمان برای تولید محتوا، لینک سازی و سایر فعالیت ها برنامه ریزی دقیق می شود.

تولید محتوا

تولید محتوای منحصر به فرد موجب بهبود سئو سایت شده و باعث می شود گوگل جایگاه بهتری به سایت شما دهد.

لینک سازی

لینک سازی در سئو از موارد بسیار مهم و تأثیرگذار است که انجام آن نیازمند رعایت قوانین و مهارت های لازم است.

تجزیه و تحلیل نامحدود سئو

بعد از بالا آمدن سئو سایت نباید سایت را رها کرد بلکه باید سئو سایت را به صورت نامحدود آنالیز کرد تا از افت مجدد آن جلوگیری کرد.

دینا وب چیست؟

ادغام دو شرکت نرم‌افزاری در راستای خلق بزرگترین کارخانه تولید سایت و خدمات مرتبط برای استان قزوین

دینا وب یک شرکت نرم افزاری است که مبنا و اصول کاری خود را حرکت موازی با تکنولوژی‌های روز دنیا در زمینه طراحی و ساخت نرم افزار می داند.شرکت مهندسی دینا وب هم اکنون در حال همکاری با شرکت‌ها و استارتاپ‌های معتبر اروپایی می‌باشد و تلاش می‌نماید تا تجربیات خود در زمینه‌های طراحی و تولید نرم افزار را در اجرای پروژه های‌داخلی به کار گیرد.

در دینا وب هیچ گاه شما را تنها نخواهیم گذاشت و این عهد ما به شماست . از مشاوره رایگان ما جهت آشنایی با فضای وب و این دنیای مجازی جذاب استفاده نمایید تا با پتانسیل ها ، چالش ها و موقعیت های خالص و دست نخورده آن بیشتر آشنا شوید . شاید شما یکی از بزرگان وب یا صاحب یکی از موفق ترین تجارت های تحت وب آینده باشید . این فرصت را از دست ندهید و از این بازار بکر و نوظهور قرن 21 حد اکثر بهره را ببرید .

 

تاریخچه شرکت

شرکت دینا وب نگار در تاریخ ۱۳۹۰/۰۵/۳۰ پس از ثبت در سازمان ثبت شرکت ها فعالیت رسمی خود را آغاز نمود شایان ذکر است که این شرکت از سال ۱۳۸۵ با نام آلبالو افزار در زمینه ارایه خدمات نرم افزار ، سخت افزار و شبکه در شهرهای تهران ، قزوین و کرمان مشغول به فعالیت بوده که پس از گسترش فعالیت و تولید نرم افزار های اختصاصی شرکت با تاسیس شرکت دینا وب نگار اقدام به جدا سازی واحد نرم افزار و شبکه خود از واحد سخت افزار نمود . مکان اصلی شرکت دینا وب در شهر قزوین بوده و در حال حاضر در زمینه تولید نرم افزار های مورد نیاز شرکت ارتباطات سیار ایران ، طراحی وب سایت و نرم افزار های تحت وب ، ارایه سرویس های اینترنت پر سرعت ، شبکه ، امنیت شبکه ، SEO ، تولید محتوا و راه اندازی شرکت های استارت‌آپی فعال می باشد .