در حال بارگذاری

تولید و توسعه نرم افزارهای تحت وب

تولید نرم افزارهای تحت وب

نرم افزارهای تحت وب نوع خاصی از نرم افزارهای کلاینت و سرور هستند که روش طراحی و توسعه آنها نسبت به نرم افزارهای ویندوزی مدرن تر و توانا تر است. در نرم افزارهای تحت وب (Web Application) نیازی به یک پردازنده پر قدرت یا کارت گرافیک و یا منابع دیگر سخت افزاری نیست. این وظیفه به دست سرور دهنده سرویس نرم افزار بوده و تمامی کاربران با استفاده از مرورگرهای اینترنتی بدون محدودیت فیزیکی و با استفاده از هر وسیله ای که امکان استفاده از اینترنت را داشته باشد (موبایل، تبلت و لپ تاپ) می توانند به آن دسترسی پیدا کنند.

نرم افزارهای تحت وب روی کامپیوتر کلاینت نصب نمی شوند و از یک هسته پایدار بهره می برند و با تغییر در عملکرد یا آپدیت برای همه کاربران در سطح شبکه جهانی اینترنت تغییر می کنند. یکپارچه بودن و دسترسی در هر زمان و هر مکان از دیگر مزیت ها و دلایل استفاده از این نوع تکنولوژی است.

دیناوب به عنوان یکی از برترین شرکت های طراحی سایت در قزوین تمامی خدمات تولید و توسعه نرم افزارهای تحت وب را با تضمین کیفیت برای همشهریان عزیز ارائه می دهد. دیناوب این امکان را به شما می دهد که با ساده ترین و قدیمی ترین سیستم های خود بتوانید به قوی ترین خدمات تحت وب و نرم افزارهای تحت وب دسترسی داشته باشید زیرا دیگر نیازی به یک پردازنده قدرتمند ندارید و سیستم شما فقط وظیقه نمایش اطلاعات را بر عهده دارد.

شرکت برنامه نویسی در قزوین

توسعه نرم افزار ها تحت وب

دیناوب از طریق توسعه نرم افزاری مبتنی بر وب به کسب و کار شما قدرت می بخشد و با افزایش بهره وری باعث برجسته شدن شما در حیطه کسب و کارتان می شود. دیناوب با با استفاده از تکنولوژی های به روز وب و با بکارگیری دانش فنی نظیر تکنولوژیهای Microsoft، تکنولوژیهای JAVA، تخصص در بانک اطلاعاتی MS SQL و … راه حل های توسعه نرم افزاری منحصر به فرد و با عملکرد بالایی را به مشتریان خود ارئه می دهد.

مزایای تولید نرم افزارهای مبتنی بر وب

انجام پردازش های پیچیده و سنگین تنها بر روی سرور

محدود نبودن به مکان و یک سیستم خاص

قابلیت استفاده خارج از شبکه و داخل شبکه

قابل اجرا در تلفن همراه و تبلت و لپ تاپ

امنیت بالا و قابل اطمینان در داده های حساس

عدم نیاز به نصب برنامه ای جهت اجرای نرم افزار

ارتباط با دیگر بانک‌های اطلاعاتی داخل شبکه

دارای سرعت و امنیت بسیار بالا

دینا وب چیست؟

ادغام دو شرکت نرم‌افزاری در راستای خلق بزرگترین کارخانه تولید سایت و خدمات مرتبط برای استان قزوین

دینا وب یک شرکت نرم افزاری است که مبنا و اصول کاری خود را حرکت موازی با تکنولوژی‌های روز دنیا در زمینه طراحی و ساخت نرم افزار می داند.شرکت مهندسی دینا وب هم اکنون در حال همکاری با شرکت‌ها و استارتاپ‌های معتبر اروپایی می‌باشد و تلاش می‌نماید تا تجربیات خود در زمینه‌های طراحی و تولید نرم افزار را در اجرای پروژه های‌داخلی به کار گیرد.

در دینا وب هیچ گاه شما را تنها نخواهیم گذاشت و این عهد ما به شماست . از مشاوره رایگان ما جهت آشنایی با فضای وب و این دنیای مجازی جذاب استفاده نمایید تا با پتانسیل ها ، چالش ها و موقعیت های خالص و دست نخورده آن بیشتر آشنا شوید . شاید شما یکی از بزرگان وب یا صاحب یکی از موفق ترین تجارت های تحت وب آینده باشید . این فرصت را از دست ندهید و از این بازار بکر و نوظهور قرن 21 حد اکثر بهره را ببرید .

 

تاریخچه شرکت

شرکت دینا وب نگار در تاریخ ۱۳۹۰/۰۵/۳۰ پس از ثبت در سازمان ثبت شرکت ها فعالیت رسمی خود را آغاز نمود شایان ذکر است که این شرکت از سال ۱۳۸۵ با نام آلبالو افزار در زمینه ارایه خدمات نرم افزار ، سخت افزار و شبکه در شهرهای تهران ، قزوین و کرمان مشغول به فعالیت بوده که پس از گسترش فعالیت و تولید نرم افزار های اختصاصی شرکت با تاسیس شرکت دینا وب نگار اقدام به جدا سازی واحد نرم افزار و شبکه خود از واحد سخت افزار نمود . مکان اصلی شرکت دینا وب در شهر قزوین بوده و در حال حاضر در زمینه تولید نرم افزار های مورد نیاز شرکت ارتباطات سیار ایران ، طراحی وب سایت و نرم افزار های تحت وب ، ارایه سرویس های اینترنت پر سرعت ، شبکه ، امنیت شبکه ، SEO ، تولید محتوا و راه اندازی شرکت های استارت‌آپی فعال می باشد .