در حال بارگذاری

برترین شرکت‌های طراحی سایت در قزوین

امروزه تمام کسب و کارها به سمت دیجیتال مارکتینگ حرکت می‌کنند. هر کدام از صاحبان کسب و کار دنبال بهترین روش برای ورود به فضای دیجیتال و دنیای شگفت‌انگیز وب هستند. با کمی تحقیق می‌شود به راحتی به این موضوع پی برد که برای موفقیت در این عرصه تنا داشتن یک سایت کافی نیست. همواره صاحبان کسب و کار به دنبال بهترین شرکت‌های فعال در این حوزه برای همکاری می‌گردند. شرکت دینا وب با بیش از ۱۰ سال سابقه و داشتن کادری حرفه‌ای و مجرب یکی از برترین شرکت‌های طراحی سایت به حساب می‌آید.

طراحی سایت پیشرفته - راژور

انواع طراحی سایت در قزوین

مهندسان دیناوب به اصول طراحی انواع مختلف سایت‌ها اشراف کامل دارند، بنابر این می‌توانند کمک شایانی به پیشرفت شما در کسب و کار آنلاین‌تان کنند.

 • وب‌سایت پورتفولیو برای به نمایش گذاشتن نمونه‌کارها
 • وب سایت فروشگاهی برای فروش محصولات
 • وب‌سایت شرکتی برای معرفی و تبلیغ مجموعه شما
 • وبلاگ برای به اشتراک گذاشتن مطالب، دانسته‌ها و اخبار با دیگران
 • وب‌سایت رستوران برای رزرو و همچنین سفارش غذا
 • وب‌سایت معرفی خدمات برای تبلیغ کسب و کار و بدست آوردن مشتریان جدید

نکات مهم برای برترین شرکت‌های طراحی سایت

 • کدنویسی استاندارد
 • ریسپانسیو بودن وب سایت
 • تفاوت طراحی وب و توسعه وب
 • چیدمان وبسایت
 • اجزای مهم در طراحی وب
 • اصول طراحی وب‌سایت
 • المان‌های بصری در طراحی وب
 • نگهداری از وب‌سایت
 • بهترین منابع الهام برای طراحی وب‌سایت
 • سرعت بالای وب‌سایت
 • داینامیک بودن سایت

طراحی سایت اختصاصی : ویژگی ها و مزایای وبسایت اختصاصی - آدم برفی

تجربه یکی از مهم‌ترین ملاک‌ها

یکی از نکاتی که اعتبار یک آژانس طراحی سایت و خدمات اینترنتی را مشخص می‌کند، تجربه و رزومه آن شرکت است. باید توجه داشته باشید شرکتی که برای این امر انتخاب می‌کنید باید از رزومه روشن و موفق و تجربه‌ای بالا برخوردار باشد. دیناوب با توجه به رزومه و تجربه‌ی کاری درخشانی که دارد یکی از برترین شرکت‌های طراحی سایت در قزوین به شمار می‌رود. دیگر نکته مهم گستره مشتریانی است که به این آژانس اعتماد کرده‌اند و صدالبته بازخورد مورد نظرشان را نیز دریافته کرده‌اند.

طراح سایت حرفه‌ای، فقط یک طراح نیست

قطعا یک آژانس طراحی سایت حرفه‌ای باید در تمام زمینه‌های بهینه‌سازی وب سایت، برنامه نویسی، بازاریابی اینترنتی، امنیت شبکه و… دارای سابقه درخشان و مهارت کامل باشد. همچنین باید از تمام تکنیک‌ها و الگوریتم‌های روز آگاه باشد تا بتواند در بهینه‌سازی و پیشرفت وب سایت و کسب و کار شما در بین این حجم از ورودی‌ها به این عرصه موفق باشد.

برای طراحی سایت دو روش کلی وجود دارد.

کار با یک فرد توسعه دهنده وب (فریلنسر)

کار با شرکت طراحی سایت یا آژانس‌های بازاریابی

لیکن، شما قبل از اینکه اقدام به انتخاب بین یکی از این دو گزینه کنید، بهتر است هدف سایت خود را مشخص کنید. انواع مختلفی از سایت وجود دارد که هر کدام هدف خاص خود را دارند. در بالا به انواع مختلف سایت اشاره کردیم.

طراحی سایت - عکس ویسگون

پشتیبانی

دیناوب تا آخرین قدم طراحی و پشتیبانی سایت همراه شما خواهد بود. تیم دیناوب این اطمینان را بهش ما می‌دهد که وب سایت شما هیچ مشکلی نخواهد داشت و در صورت بروز هرگونه مشکل آن را در سریعترین زمان و به بهترین شکل برطرف خواهد کرد. میزان رضایت مشتریان ما مهر تایید بر این ادعا است.

تشابهات قرارداد طراحی سایت با سایر قراردادها

همانند تمام قراردادها اطلاعات و مشخصات طرفین قرارداد باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار گرفته و مشخص شود. این مشخصات اطلاعات شناسایی، اقامتگاه و سِمت افرادی است که قرارداد را امضا می‌کنند. بنابر اصول قراردادها، مدارک شناساییِ طرفین مثل کارت ملی، شناسنامه و سایر اسناد مربوطه باید به‌رویت طرفین رسیده و ضمیمه‌ی قرارداد شود.

مورد دیگر موضوع و مدت زمان قرارداد است. در این مورد مسائل بسیاری مورد تایید و بررسی باید قرار بگیرد. این بخش ویژگی‌های ظاهری وبسایت، خواسته‌های طرفین، نوع مدیریت محتوا و… مشخص و ذکر می‌شود. می‌شود در این قسمت می‌شود میزان خسارت و ضرر زیان تاخیر و… را نیز مشخص کرد.

باید هر یک از طرفین تعهدات خود را مشخص کنند و این بخش در تمام قراردادها دیده می‌شود.

دیگر قسمت مشترک در بین قرار دادها مبلغ قرارداد و شرایط پرداخت است. بدیهی است که هزینه انجام مراحل زراعی و سایر فعالیت‌ها باید کاملا مشخص شود و به مورد توافق طرفین باشد.

شرایط فسخ و ابطال قرارداد نیز در تمام قراردادها در نظر گرفته می‌شود. این شرایط وابسته به قانون و نکات مورد توافق طرفین تنظیم می‌شود.

نکات مهم در قرارداد طراحی سایت

پشتیبانی وب سایت‌عدم افشای اطلاعات محرمانه کارفرما

مالکیت فکری

تست و بررسی کار

خسارت تأخیر

تحویل کار

تعیین حدود مسئولیت

کلام پایانی

در این مقاله تلاش کردیم نکات مهم برای تشخیص بهترین شرکت‌های طراحی سایت را به شما معرفی کنیم. همچنین بررسی کردیم که طراحی سایت چیست و در طراحی سایت باید به چه نکاتی توجه کرد. در کنار مسائل یاد شده در مورد حوزه فعالیت و سابقه و به طور کلی آشنایی با دیناوب نیز صحبت کردیم. برای عقد قرارداد با شرکت‌های طراحی سایت نکات مهم و روند قراردادها را به اختصار توضیح دادیم. و نکات کلیدی برای ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ و شروع کسب و کار آنلاین را برای شما موشکافی کردیم. تیم دیناوب به عنوان یکی از برترین شرکت‌های طراحی سایت در قزوین امیدوار است از مطالعه این مقاله نهایت لذت و استفاده را برده باشید.

اشتراک گذاری:

گذاشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی ها

آخرین مطالب