در حال بارگذاری

طراحی مجدد سایت چیست و چرا ضرورت دارد؟

طراحی مجدد سایت

طراحی مجدد سایت چیست

امروزه وب سایت تبدیل به یک رسانه برجسته و اساسی در رشد سریعتر بازار اینترنتی شده است. وب سایت به عنوان ابزاری اساسی برای گسترش مشاغل شما ظاهر شده است و می تواند یک هویت جهانی برای شرکت شما تولید کند. وب سایت به واسطه ای از ارتباطات تبدیل شده است که از طریق آن می توانید نام تجاری خود را در سراسر جهان محبوب کنید و می توانید شبکه خود را در بازار جهانی کشف کنید. این سناریوها اهمیت وب سایت شما را ارتقاء می بخشند و اصرار دارند تا حرفه ای ها یا بازرگانان از استانداردهای جهانی طراحی وب پیروی کنند.

نمی دانید طراحی مجدد سایت چه معنایی دارد؟ طراحی مجدد وب سایت به بازنگری کامل در کد و ارائه ای از یک وب سایت اشاره دارد. برای بیان بهتر، وب سایت خود را به عنوان خانه ای در نظر بگیرید که در حال خراب شدن است و شما باید خانه جدیدی را در جای آن بسازید. ممکن است موارد لجستیکی مانند لوله ها، برق و فاضلاب را نگه دارید، اما باید همه چیز را در اطراف آن تغییر دهید.

بیشتر صاحبان مشاغل فکر می کنند که پس از طراحی وب سایت، تجارتشان گسترش می یابد. اما حقیقت این است که طراحی وب سایت یک فرایند مداوم است و باید با توجه به زمان و فناوری، وب سایت خود را دوباره طراحی کنید تا بتوانید مطابق با روند بازار در این بازار رقابتی سخت جهانی زنده بمانید و رشد کنید.

چه موقع باید وب سایت مجدداً طراحی شود؟

اول از همه، ابتدا فکر کنید که وب سایت شما آخرین بار کی طراحی شده است، اگر قبل از سه سال گذشته بازسازی شده، اکنون زمان آن رسیده است تا طراحی مجدد سایت را انجام دهید. علاوه بر این، همچنین لازم است محتواهایی قبلاً در وب سایت شما اجرا شده اند و مورد توجه موتور جستجو هستند را مرتب کنید. اگر اکثر مطالب وب به طور مرتب به روز می شوند، شما فقط نیاز به بروزرسانی سایت خود با محتواهای جدید سئو پسند دارید تا با توجه به روندهای فعلی ترافیک سایت خود را تقویت کنید.

توصیه می شود وب سایت خود را با رقبای اصلی خود مقایسه کنید. اگر سایت خود را پایین دیدید، مطمئناً باید سایت خود را با اطلاعات، خدمات و امکانات تکمیلی مجدد طراحی کنید.

امروزه تقریباً تمامی مشاغل یا خدمات به وب سایت بستگی دارد. موفقیت کسب و کار به طور مستقیم متناسب با وب سایت شما است. موقعیت وب سایت شرکت به عنوان یک عنصر اساسی برای موفقیت سازمان شما محسوب می شود. هرچه مکرراً وب سایت خود را مجدداً طراحی کنید، شانس بیشتری برای تعامل با جوامع جهانی و بازار پیدا خواهید کرد. اما نکته اصلی در اینجا این است که نظر شما مشتریان چیست؟

به عنوان مهمترین کاربر وب سایت شما، آیا مشتریان شما از تجربه وب سایت رضایت دارند؟ مردم هر روز با وب سایت های پیشرفته، مدرن و جالب ارتباط برقرار می کنند، بنابراین وظیفه شما این است که مطمئن شوید وب سایت شما مطابق انتظارات مشتری بالقوه شماست.

هنگامی که وب سایت خود را بهبود می بخشید، اطمینان حاصل کنید که چشمگیرتر از طراحی قبل باشد تا بیشتر از گذشته مورد توجه بازدید کنندگان قرار بگیرد. از گرافیک، تصاویر، فونت ها و رنگ های جالب و قابل توجه در وب سایت استفاده کنید تا این به چشم بازدید کنندگان قانع کننده باشد. این تضمین می کند که شما یک سایت رقابتی را با سایر وب سایت های اینترنت عرضه می کنید.

طراحی مجدد وب سایت باید شامل تمام فاکتورهای مهمی باشد که شما می خواستید در طراحی وب اصلی خود بگنجانید. اطمینان حاصل کنید که صفحه اصلی شما تمام اطلاعات ضروری برای هدایت بازدید کنندگان به فهرست سایر صفحات وب سایت شما دارد. همچنین پیشنهاد می شود در طراحی وب اصلی خود نگاهی بیندازید تا به عنوان کاربران نهایی عیب و نقص و مشکلات سایت خو را متوجه شوید. این روش به شما کمک می کند تا به اشکالات وب سایت خود دسترسی پیدا کنید. این همچنین ایده هایی را در مورد طراحی جدید وب سایت برای شما ایجاد می کند.

Refresh یا نوسازی وب سایت چیست؟

اگر وقت کافی ندارید و همچنین منابع لازم برای تعمیرات اساسی وب سایت را ندارید، می توانید به جای طراحی مجدد، کاری را انجام دهید که به آن نوسازی وب سایت گفته می شود. درست همانطور که به نظر می رسد، نوسازی وب سایت به طور معمول هسته اصلی عملکرد و کد وب سایت شما را در جای خود قرار می دهد اما به آن چهره ای تازه می بخشد.

نوسازی وب سایت برخی موارد زیر را تغییر می دهد:

آرم و طراحی
سئو
اضافه کردن ویژگی های جدید
حذف محتوای قدیمی و افزودن محتوای جدید
طراحی UX
تطبیق فناوری
عناصر رسانه های اجتماعی

نوسازی سایت می تواند با برخی تغییرات ساده مثل تغییر چند رنگ و اضافه کردن لوگوی جدید باشد و یا می تواند جدی تر، مانند یک قالب وب سایت جدید باشد.

طراحی مجدد سایت

طراحی مجدد وب سایت چه مواردی را برای تجارت شما فراهم می کند؟

این می تواند سایت شما را کاربر پسند تر کند
این می تواند سایت شما را از نظر زیبایی شناختی بهتر کند و اصطکاک را از بین ببرد
این می تواند شما را مرتبط و به روز نگه دارد
این می تواند محصولات و خدمات جدید را برجسته کند
این می تواند فناوری جدیدی را برای تعامل و حفظ مشتریان بالقوه پیاده سازی کند
این می تواند شما را قابل رقابت با رقبای خود حفظ کند

صرف نظر از آنچه می تواند برای هر کسب و کاری انجام دهد، باید اطمینان حاصل کنید که آیا این کار ارزش سرمایه گذاری را دارد یا خیر.

با طراحی مجدد وب سایت، صفحه وب خود را دسترس پذیرتر کنید

اطمینان حاصل کنید که وب سایتی که مجدد طراحی شده دارای لینک های قابل کنترل در وب سایت، با داشتن لیستی از گزینه هایی پیمایشی است که به راحتی برای بازدید کننده قابل مشاهده است. اگر پیدا کردن لینک ها دشوار باشد، بازدیدکنندگان عصبی می شوند، زیرا قادر نخواهند بود به اطلاعات مورد نظر خود در وب سایت دسترسی پیدا کنند. بهترین ایده برای طراحی مجدد سایت شما، بازدید وب سایت های رقبا و بررسی آنهاست. هدف این است که با جدیدترین گرافیک و فونت های استفاده شده در وب سایت از رقبای خود جلوتر باشید، این به شما کمک می کند تا در رقابت جهانی پیش بروید.

خدمات طراحی مجدد سایت دینا وب

سرویس طراحی مجدد وب سایت دینا وب از چند طریق به شما کمک می کند. طراحان سایت ماهر و باتجربه دینا وب با جذب جدیدترین فن آوری ها و ویژگی های جدید به شرکت شما کمک می کند تا با تجارت جهانی همگام باشد. تیم طراحی مجدد وب سایت ما به شما کمک می کند تا :

  • درآمد خود را از سایت افزایش دهید.
  • ترافیک سایت خود را در کمترین زمان به حداکثر برسانید.
  • جذابیت بصری را برای مشتریان آینده خود تقویت کنید.
  • پیمایش سایت خود را آسان کنید.
  • طرح هایی که مورد پسند موتور جستجو است، داشته باشید.
  • محبوبیت وب سایت خود را افزایش دهید.
  • سایت شما کاملاً فشرده، تنظیم شده و برای بارگذاری فوق العاده سریع بهینه خواهد شد.

شما می توانید یک وب سایت طراحی شده با کارایی بالا توسط طراحان سایت با تجربه و دارای سابقه سئو ما برای مشتریان بالقوه خود دریافت کنید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
طراحی مجدد سایت به بازنگری در کد و ارائه ای از یک سایت اشاره دارد. طراحی سایت یک فرایند مداوم است و باید با توجه به زمان و فناوری، سایت را مجدد طراحی کنید.
Author Rating
۵1star1star1star1star1star
, , , , , , , , ,
اشتراک گذاری:

دیدگاه ها

یک دیدگاه

گذاشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی ها

آخرین مطالب